Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijani szaleli po Narwi

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, w wieku 48, 28 i 21 lat, którzy pływając łódką po Narwi wykonywali bardzo niebezpieczne manewry, które mogły doprowadzić do tragedii. Okazało się, że wszyscy trzej byli pijani.

Wczoraj tuż przed godziną 15.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie od jednego z ratowników z plaży miejskiej o trzech mężczyznach, którzy pływając łódką w obrębie plaży, wykonują niebezpieczne manewry i w żaden sposób nie reagują na polecenia ratowników. Dojeżdżając do plaży mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn w łodzi, a kolejny znajdował się w wodzie i uczepiony był łódki. Panowie „bawili” się właśnie w holowanie. Po tym jak mundurowi pomogli wydostać się im na brzeg, okazało się, że mężczyźni byli pod silnym wpływem alkoholu. Badania trzeźwości wykazały, że najstarszy z nich, 48 – latek miał w organizmie ponad 2,1 promila alkoholu, 28–latek prawie 2 promile, a najmłodszy z nich, 21–latek – prawie 1 promil. Teraz mężczyźni za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie będą odpowiadać przed sądem. Zgodnie Ustawą o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych za takie wykroczenie grozi kara grzywny, nawet do 5 tysięcy złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę