Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Wybuchowe znalezisko w pobliżu plaży miejskiej

Główne zdjęcie
Odnalezione naboje w korycie Narwi

Rekordowo niskie poziomy rzek w Polsce ujawniają skrywane dotąd pod wodą pamiątki przeszłości. Wiele z nich skrywała także Narew, a teraz niektóre z nich stały się widoczne. Wczoraj wieczorem spacerowicze w korycie rzeki, po przeciwnej stronie plaży miejskiej, dostrzegli wystające zapalniki i amunicję. Policjanci zabezpieczyli teren i czekają na saperów z Orzysza, którzy niebezpieczne znalezisko mają zabrać.

W okolicach miejsca gdzie rzeka odsłoniła niebezpieczne znalezisko prawdopodobnie podczas II wojny światowej znajdowało się stanowisko ogniowe przy nieistniejącym już tzw. „żelaznym moście”.
Na razie nie wiadomo ile pocisków znajduje się w tym miejscu i czy ich usuwanie przez saperów może mieć wpływ na jakieś ograniczenia dla osób chcących skorzystać z ochłody w miejskim kąpielisku. Decyzje – także w tym zakresie - będą podejmować saperzy.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę