Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Nożownik tymczasowo aresztowany

Na razie na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 39-letni Piotr J. z Łomży, który późną nocą z soboty na niedzielę w klubie w centrum Łomży nożem myśliwskim zaatakował i ranił dwóch piłkarzy ŁKS-u. O tymczasowym aresztowaniu sprawcy, który później ranił także siebie prawdopodobnie usiłując podciąć sobie żyły, zdecydował we wtorek Sąd Rejonowy w Łomży. Wcześniej mężczyzna usłyszał podwójny zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu kara od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocie.

Do ataku nożownika na piłkarzy ŁKS-u Łomża doszło około 3 nad ranem. Mężczyzna ten wcześniej posprzeczał się z dwoma młodymi mężczyznami, którzy są zawodnikami ŁKS 1926 Łomża. Według nieoficjalnych informacji 39-letni Piotr J. wyszedł z klubu, ale po pewnym czasie wrócił już z nożem. Wówczas też zaatakował piłkarzy. Jednemu z nich zadawał ciosy w żebra i brzuch, drugi odniósł mniejsze obrażenia dłoni, którą prawdopodobnie zasłonił się przed atakiem nożownika.
Nożownik po ataku nim został ujęty - okaleczył też siebie. Prawdopodobnie usiłował popełnić samobójstwo podcinając sobie żyły - z ranami ciętymi trafił do szpitala.
Potwierdzają się także informacje, że napastnik był pijany. Badania wskazują, że w chwili ataku miał około dwóch promili alkoholu w organizmie.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę