Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Noworodek znaleziony w stawie został prawdopodobnie zamordowany

Sekcja zwłok wykazała obrażenia, dziecko miało też niepodwiązaną pępowinę. O ustaleniach sekcji poinformowała rzecznik prokuratury okręgowej w Łomży, Maria Kudyba. Ze względu na to, że zwłoki przebywały w wodzie od dłuższego czasu, wycinki skierowano także do padań histopatologicznych, które - być może - dostarczą dodatkowych informacji.

Ciało nowo narodzonego chłopca znaleźli w leśnym stawie trzej młodzi ludzie, którzy chcieli w tym miejscu się ochłodzić i to oni poinformowali policję o swoim odkryciu. 

Przypomnijmy w sobotę kilka minut przed godziną 16 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał telefoniczny sygnał o odnalezieniu w wodzie ciała dziecka. W leśnym stawie niedaleko wsi Poniat w gminie Piątnica znalazło jej kilku nastolatków - mieszkańców okolicznych miejscowości. Przebywający nad stawem młodzieńcy zauważyli w wodzie szmaciane zawiniątko, a po przyciągnięciu go do brzegu i rozwinięciu okazało się, że w środku jest ciało dziecka. O swoim makabrycznym odkryciu nastolatkowie powiadomili policjantów, a ci prokuraturę.
Cały czas trwają prace nad ustaleniem okoliczności zdarzenia oraz nad dotarciem do rodziców dziecka. Policjanci proszą wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia i ustalenia tożsamości rodziców o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży (tel. /86/ 474 12 12) lub najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112.


 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę