Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Bursztynowa dla dzieci

W niedzielę, 16 sierpnia do Galerii Bursztynowej zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do udziału w wakacyjnych warsztatach. Proponujemy w jednym miejscu 5 różnych atrakcji o charakterze edukacyjno-rozrywkowym.

I tak po raz pierwszy w pasażach centrum handlowego najmłodsi będą mieli okazję zbudować ciekawe konstrukcje z kolorowych rurek, a także stworzyć niesamowite i oryginalne instrumenty z warzyw, a następnie nauczyć się gry na nich. Ponadto, tego dnia odbędą się uwielbiane przez dzieci warsztaty „Kreatywne druciki”, warsztaty wykonywania biżuterii z pracownią Zare oraz Zumba z hawajskimi łańcuchami. Zajęcia z dziećmi będą odbywały się pod okiem instruktorów.

Zapraszamy w niedzielę, 16 sierpnia w godzinach 11.00 – 17.00.

www.galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę