Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Czterech topielców

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Rośnie weekendowy bilans tragicznych kąpieli. Od piątku do niedzielnego popołudnia na terenie województwa podlaskiego utonęły kolejne 4 osoby. Wśród nich jest 41-letni mężczyzna, który utopił się na terenie wyrobiska żwirowego w pobliżu wsi Wyszonki Błoń koło Klukowa w powiecie wysokomazowieckim. Prawdopodobnie wcześniej spożywał alkohol wszedł do zbiornika wodnego objętego zakazem kąpieli i zanurkował znikając pod powierzchnią wody i już się nie wynurzył.

Do kolejnych utonięć doszło w rzece Supraśl w Żółtkach koło Choroszczy, gdzie życie stracił 51-letni mężczyzna, w tzw. gliniance w miejscowości Letniki koło Dobrzyniewa Dużego, gdzie 49-latek z brzegu, z wystającej skarpy wskoczył do wody i zaczął się topić, a koledzy nie zdążyli z pomocą oraz nad Zalewem nr 2 w Siemiatyczach, gdzie 64-latek zniknął pod powierzchnią wody.

Policjanci przestrzegają przed lekkomyślnością oraz apelują o rozwagę i rozsądek nad wodą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę