Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzysty

W miejscowości Kupiski Nowe na skrzyżowaniu drogi 645 z drogą na Bożenicę samochód osobowy marki Mercedes potrącił na skrzyżowaniu rowerzystę. Poszkodowany rowerzysta z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.00. Samochód osobowy jadąc w kierunku Łomży na skrzyżowaniu najechał na przejeżdżającego rowerzystę. Na uwagę zwraca długa linia hamowania samochodu. Szczegóły zdarzenia ustala policja. Ruch odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę