Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Kolizje na DK 61.

Główne zdjęcie
Kolizja na starym mości

Do dwóch kolizji doszło w tym samym czasie, tj. w sobotę około godz. 10.00, na drodze krajowej 61. Najpierw w Kisielnicy na tył Forda Focusa najechało BMW X3 i w czasie, gdy straż jechała do tego zdarzenia na moście na Narwi doszło do kolejnego najechania. Tym razem Audi najechało na tył Samyanga Musso.

W Kisielnicy Fordem podróżowało 3 osoby. Po zdarzeniu jedna osoba w wieku 21 lat została zabrana do szpitala. BMW podróżowała jedna osoba, której nic się nie stało.

Na starym moście w kolizji z ludzi nikt nie ucierpiał, tylko Audi musiało zjechać z drogi na lawecie.

Szczególnie w czasie weekendów przejazd przez Łomżę staje się uciążliwy ze względu na duży ruch turystyczny. Łatwo wtedy o chwilę nieuwagi i najechanie na inny samochód. Policja przypomina, aby w korku także zachowywać uwagę.

Foto: Kolizja na starym mości
Foto: Kolizja na starym mości

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę