Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Chevrolet na drzewie

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek przed południem w okolicy Elżbiecina na drodze Piątnica – Wizna. Kobieta jadąca od strony Wizny fordem focusem usiłowała skręcić w lewo, gdy kierujący terenowym chevroletem niebezpiecznie wyprzedzał cały rząd jadących za nią samochodów. Po uderzeniu w forda chevrolet obrócił się i tyłem wpadł do rowu zatrzymują się na przydrożnym drzewie.

Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo niebezpiecznie na szczęście nikomu z jego uczestników nic złego się nie stało. Policjanci informują, że kierowca chevroleta został ukarany mandatem za nieprawidłowe wyprzedzenie.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę