Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowe fakty o wypadku, w którym zginęło dwoje dzieci z Łomży

Prokuratura ustaliła, że dzieci zginęły najprawdopodobniej dlatego, że próbowały opuścić samochód. Dwa dni temu opel insignia, którym podróżowała 4-osobowa rodzina, wpadł na bariery dźwiękoszczelne i stanął w poprzek autostrady. W auto uderzyła następnie ciężarówka z lawetą. Jak mówi rzecznik prasowy łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania dzieci zginęły najprawdopodobniej podczas próby opuszczenia auta lub tuż po wyjściu z niego potrącone przez lawetę.

Kobieta, która kierowała oplem tuż po uderzeniu w barierki, poleciła dzieciom, żeby wysiadły z samochodu. 24-letni kierowca lawety utrzymuje, że jechał prawidłowo, ale zauważył przeszkodę na drodze w ostatniej chwili, praktycznie w momencie zderzenia. Ciężarówka zatrzymała się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej.

W miejscu wypadku panowała gęsta mgła, doszło do niego około 3 nad ranem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę