Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

14-latek za kierownicą to „nic wielkiego”?

14-letni chłopak pojechał ciągnikiem do sąsiedniej miejscowości po chleb. W drogę prowadzącą krajową ósemką zabrał o rok młodszego kolegę. Podróżujących zatrzymał kierowca ciężarówki, który – jak tłumaczy wezwanym policjantom - podczas wyprzedzania jadącego w niebezpieczny sposób traktora zauważył, że w jego kabinie siedzą dwaj chłopcy. W prawdziwe osłupienie wszystkich wprowadziła jednak matka 14-latka, która przyjechał po chwili...

Jak przekazuje oficer prasowy zambrowskiej policji, bo do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w rejonie miejscowości Zambrzyce Króle na terenie powiatu zambrowskiego, matka chłopca  „oświadczyła, że syn pojechał tylko po chleb do sąsiedniej miejscowości i policjanci nie powinni interweniować, ponieważ nic wielkiego się nie stało.”

Policjanci podkreślają, że dzięki odpowiedniej reakcji kierowcy ciężarówki być może nie doszło do tragedii. Matka 14-latka, która twierdziła, że to „nic wielkiego”, za swoje nieodpowiedzialne zachowanie – czyli wysłanie syna ciągnikiem w drogę - odpowie przed sądem. Policjanci zapowiadają także zawiadomienie w tej sprawie sądu rodzinnego. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę