Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga! Łoś na drodze

Główne zdjęcie
Tak wygląda vw passat po zderzeniu z łosiem. Do wypadku doszło przed rokiem na drodze pomiędzy Wizną a Górą Strękową. Kierowca i pasażerka samochodu trafili wówczas do szpitala. (fot. 31 lipca 2014)

Łoś, który nagle miał wbiec na jezdnię doprowadził do dachowania opla. Do zdarzenia doszło około 21.30 na drodze pomiędzy Zbójną a Kuziami. Szczęśliwie, pomimo że samochód dachował, nikomu nic się nie stało.

(fot. 31 lipca 2014)
(fot. 31 lipca 2014)

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży kierowca opla, który dachował tłumaczył policjantom, że przed jego samochód wybiegł łoś. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia z nim gwałtownie hamował, zjechał na bok, a następnie do przydrożnego rowu gdzie samochód wywrócił się na dach. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało. Także łoś uciekł cały do lasu.
Policjanci przestrzegają kierowców przed tego typu zagrożeniami na drodze. Proszą też o ostrożność i uważne obserwowanie poboczy zwłaszcza gdy przejeżdżamy w okolicach lasów.

Dodajmy, że kilka dni temu doszło do wypadku łosiem w okolicach Szczuczyna. Zwierze wbiegło przed samochód, którym na wakacje podróżowała 4-osobowa rodzina. Także tym razem, mimo że samochód został poważnie uszkodzony, a łoś padł na miejscu, nikomu z ludzi szczęśliwie nic się nie stało.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę