poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Złodzieje

Trzech złodziei którzy ukradli rower, kosiarkę, elektronarzędzia i portfel zatrzymali ostatnio policjanci z Łomży. Złodzieje w wieku 22, 23 i 39 lat kradzieży dokonywali od końca czerwca do ubiegłego tygodnia. Wszyscy działali w pojedynkę, a połączyło ich to, że w ręce policji wpadli w tym tygodniu.

22-latek podejrzany jest o kradzież z włamaniem do garażu na terenie jednej z miejscowości w gminie Piątnica. Do przestępstwa doszło na początku ubiegłego tygodnia. Z ustaleń mundurowych wynikało, że sprawca pod osłoną nocy podważył łomem drzwi wejściowe i dostał się do wnętrza, skąd zabrał m.in. kosiarkę spalinową oraz wartościowe elektronarzędzia. W sumie właściciel swoje straty oszacował na blisko 4 tysiące złotych.
23-latek podejrzany jest o dokonanie kradzieży pod koniec czerwca, wartego blisko 2 tysiące złotych roweru pozostawionego przed jednym ze sklepów w Łomży.
39-latek zaś na początku tego miesiąca na terenie szpitala wykorzystując fakt, że 65 latka wyszła z sali na badania, ukradł portfel z pozostawionej pod łóżkiem torebki.
Policja podaje, że zarówno 22-latek jak i 39-latek przyznali się wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0