Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złodzieje

Trzech złodziei którzy ukradli rower, kosiarkę, elektronarzędzia i portfel zatrzymali ostatnio policjanci z Łomży. Złodzieje w wieku 22, 23 i 39 lat kradzieży dokonywali od końca czerwca do ubiegłego tygodnia. Wszyscy działali w pojedynkę, a połączyło ich to, że w ręce policji wpadli w tym tygodniu.

22-latek podejrzany jest o kradzież z włamaniem do garażu na terenie jednej z miejscowości w gminie Piątnica. Do przestępstwa doszło na początku ubiegłego tygodnia. Z ustaleń mundurowych wynikało, że sprawca pod osłoną nocy podważył łomem drzwi wejściowe i dostał się do wnętrza, skąd zabrał m.in. kosiarkę spalinową oraz wartościowe elektronarzędzia. W sumie właściciel swoje straty oszacował na blisko 4 tysiące złotych.
23-latek podejrzany jest o dokonanie kradzieży pod koniec czerwca, wartego blisko 2 tysiące złotych roweru pozostawionego przed jednym ze sklepów w Łomży.
39-latek zaś na początku tego miesiąca na terenie szpitala wykorzystując fakt, że 65 latka wyszła z sali na badania, ukradł portfel z pozostawionej pod łóżkiem torebki.
Policja podaje, że zarówno 22-latek jak i 39-latek przyznali się wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę