Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Łomżyńska tragedia na A2

Samochód osobowy, którym jechała czteroosobowa rodzina z Łomży wpadł w bariery dźwiękochłonne na autostradzie A2, po czym wjechała w niego rozpędzona laweta. Na miejscu zginęła dwójka dzieci jadący w samochodzie 13-letnia dziewczynka i 11-letni chłopiec. Rodzice trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do dramatu po godzinie 3. nad ranem doszło na wysokości Świnic Warckich w woj. łódzkim. Opel insygnia, którym kierowała 33-letnia łomżanka jechał od Poznania w kierunku Łodzi. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w barierę dźwiękochłonną, a po chwili został uderzony w bok przez jadącą za nim lawetę. W wyniku uderzenia na miejscu zginęła dwójka dzieci jadąca w samochodzie 13-letnia dziewczynka i 11-letni chłopiec. Ich rodzice doznali tylko lekkich obrażeń, ale media przekazują, że są w ciężkim szoku.
Po wypadku autostrada A2 była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę