Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek z łosiem

Szczęśliwie nikt nie został ranny gdy nocą łoś wbiegł przed samochód jadący drogą krajowa nr 61. Do wypadku doszło w okolicach Stare Guty za Szczuczynem. Samochodem volvo na wakacje jechało małżeństwo z dwójką dzieci.

Jak przekazuje st. asp. Aneta Łukowska z KWP w Białymstoku do wypadku doszło około 22.30. Volvo, za kierownica którego siedział 39-letni mężczyzna, jechało od Szczuczyna w kierunku Grajewa. W pewnym momencie na drogę tuż przed auto, z pola po lewej stronie jezdni, wbiegł łoś. Doszło do zderzenia, a „ścięte” zwierze przewróciło się upadają na przednią szybę i dach samochodu wgniatając go. Na szczęście nikomu z podróżujących volvo nic się nie stało.
Łoś padł na miejscu. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę