Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Chcieli siecią łowić ryby

Łomżyńscy policjanci, po krótkim pościgu, zatrzymali 34 i 35-latka, którzy na Narwi w okolicach Nowogrodu rozstawiali sieć do połowu ryb. Jak informuje oficer prasowy KMP w Łomży później, podczas przeszukania miejsca zamieszkania jednego z mężczyzn znaleziono kolejną sieć - drygawicę oraz przedmioty przypominające sidła.

Do zatrzymania kłusowników doszło w poniedziałek przed godziną 19.00. Policjant wspólnie ze strażnikiem Państwowej Straży Rybackiej patrolowali teren nadrzeczny przy Nowogrodzie. W pewnym momencie funkcjonariusze zauważyli dwie osoby nielegalnie łowiące ryby w Narwi. Mężczyźni akurat rozciągali i zastawiali sieć. Gdy zobaczyli zbliżających się mundurowych, rzucili się do ucieczki. Jednak po krótkim pościgu zostali zatrzymani. Okazało się, że to 34-letni mieszkaniec Nowogrodu oraz 35-letni łomżanin. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli także sieć rybacką typu wonton. Natomiast kolejną sieć - drygawicę oraz przedmioty przypominające sidła mundurowi znaleźli podczas przeszukania miejsca zamieszkania jednego z mężczyzn. Teraz postępowaniem 34 i 35-latka zajmie się sąd. Za nielegalny połów ryb grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności nawet do 2 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę