Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci za darmo!

Główne zdjęcie
siedziba szkoły w Łomży, Al. Piłsudskiego 95

Tak jak w poprzednie wakacje, tak i w tym roku, szkoła języków obcych LINGUO zaprasza dzieci na darmowe wakacyjne kursy języka angielskiego. Zabawa językiem angielskim w placówkach szkoły w Łomży, Zambrowie oraz Ostrowi Mazowieckiej będzie trwała przez cały sierpień.

W poprzednie wakacje przewidziano 60 miejsc, które rozeszły się już w kilka dni od ogłoszenia naboru. Z tego względu w tym roku przewidziano, aż 120 miejsc dla dzieci w 3 grupach wiekowych 4-5 lat, 6-9 lat, 10-12 lat – mówi pani Joanna Bacisz szefowa biura Linguo i koordynator projektu. - Program zajęć realizujemy w oparciu o metodę Direct i ze względu na wakacyjny charakter kursu urozmaicamy go poprzez gry i zabawy edukacyjne. Zajęcia będą prowadzone m.in. przez native - speakerów z Linguo.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www.linguo.com.pl oraz w sekretariatach placówek Linguo w

  • Łomży tel. 600-708-201,
  • Zambrowie tel. 533-233-707
  • Ostrowi Mazowieckiej tel. 536-976-976.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę