Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Piesek w studni

Nietypową akcję ratunkową podejmowali wczoraj wieczorem łomżyńscy strażacy. W Sierzputach Młodych piesek wpadł do studni. Strażaków na pomoc wezwali właściciele, którzy sami nie mieli możliwości wyciągnięcia uwięzionego w kilkumetrowej studni pieska. Jak się okazuje tego typu akcje łomżyńskim strażakom zdarzają się co pewien czas. Kilka tygodni temu ze studni wyciągali... krowę.

Wezwanie na ratunek uwięzionego w studni pieska strażacy odebrali około 20.30.
- Na szczęście właściciel zaczął wypompowywać natychmiast po zdarzeniu, dlatego gdy nasza jednostka dotarła na miejsce wyciągniecie zwierzaka poszło bardzo sprawnie – mówi bryg. Dionizy Krzyna Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. - Piesek był zziębnięty, wystraszony, ale cały bez żadnych obrażeń. Po wydobyciu ze studni został przekazany właścicielom.
Jak podkreśla komendant choć akcja wyciągania ze studni nie jest typową akcją ratunkową strażaków, to jednak pod Łomża zdarza się co pewien czas. Kilka tygodni temu strażacy musieli wyciągnąć ze studni krowę.
- To była studnia do pojenia zwierząt na pastwisku pod Śniadowem – wspomina komendant  Krzyna. - Tam, aby wydobyć ją na powierzchnię trzeba było zaangażować nie tylko strażaków, ale także specjalistyczny hydrauliczny dźwig samochodowy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę