Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Prezydenckie SFG szersze

Główne zdjęcie
Społeczne Forum Gospodarcze po pierwszym posiedzeniu - 6 lipca 2015 r. (fot. UM Łomża)

Dwie dodatkowe osoby powołał prezydent Mariusz Chrzanowski do Społecznego Forum Gospodarczego Miasta Łomża. Do kilkunastoosobowego gremium, które ma mu doradzać w kwestiach przedsiębiorczości i rozwoju gospodarczego miasta, dołączyli Robert Żyliński i Zbigniew Lipski.

SFG prezydent Mariusz Chrzanowski powołał pod koniec czerwca, a pierwsze spotkanie jego członków odbyło się 6 lipca. Na jego czele stanął wiceprezydent Andrzej Garlicki, a w jego skład w większości weszli lokalni przedsiębiorcy. Kilka dni temu do składy SFG prezydent dodał Roberta Żylińskiego, prezesa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a teraz Zbigniewa Lipskiego, prezesa SM „Perspektywa”.

zzobacz: Doradzą prezydentowi jak gospodarczo rozwinąć Łomżę

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę