Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Brutalne pobicie

Dwóch braci w wieku 29 i 32 lat brutalnie pobiło małżeństwo. Oboje stali na podwórku przed swoim mieszkaniem, gdy w pewnym momencie podbiegli napastnicy i jak przekazali policji - bez powodu zaczęli bić mężczyznę pięściami po głowie, a następnie przewrócili go na ziemię i kopali po całym ciele. Kobieta wystraszyła się i uciekła do domu, ale po chwili jeden z napastników wtargnął za nią do budynku i kilkukrotnie uderzył w twarz, a następnie trzymając ją za włosy uderzał głową w drzwi.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę wieczorem w Wysokiem Mazowieckiem. Oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem przekazuje, że po zgłoszeniu o napadzie skierowani na miejsce funkcjonariusze szybko zauważyli biegnącego w kierunku pobliskich budynków mężczyznę odpowiadającemu opisowi jednego ze sprawców. Został zatrzymany po krótkim pościgu. Chwilę później w ręce mundurowych wpadł także drugi z napastników. Okazało się, że to dwaj bracia w wieku 29 i 32 lat. Badanie alkomatem wykazało, że byli pijani - mieli ponad promil alkoholu w organizmie. Obaj trafili do policyjnego aresztu, a gdy tam wytrzeźwieli zostali przesłuchani i usłyszeli już zarzuty. Decyzją prokuratury zostali objęci policyjnym dozorem i mają zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę