Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Prawie trzeźwy poranek w Łomży

Trzech kierowców jadących na dwóch gazach zatrzymali policjanci podczas zorganizowanej w poniedziałek akcji trzeźwy poranek. Patrole ustawiono przy głównych ulicach miasta i losowo kontrolowano przejeżdżających kierowców. Wśród skontrolowanych był m.in. 37-letni kierowca fiata ducato, który jechał ulicą Wojska Polskiego mają w sobie ponad 1,75 promila alkoholu.

Dwóch kolejnych kierowców, którym policjanci zatrzymali prawa jazdy, to 51-letni kierowca ciężarowego Mana oraz 46-letni kierowca osobowej toyoty. Badania obu wykazały, że kierowali mają w sobie po 0,4 promila alkoholu, czyli w stanie po użyciu alkoholu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę