Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Skok 15-latków

Dwóch 15-latków wybijając kamieniem szybę w drzwiach wejściowych włamało się do sklepu w Łomży skąd skradło alkohol i papierosy. Młodzi złodzieje długo łupem się nie cieszyli. Gdy uciekali ze sklepu natknęli się na patrol policji.

Do nietypowego zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę. Policjanci z Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego pełniący służbę w nocy z piątku na sobotę, około godziny 22.30 zostali poinformowani przez dyżurnego o kradzieży z włamaniem do jednego z miejscowych sklepów i o sprawcach oddalających się z miejsca zdarzenia. Gdy jechali pod wskazany adres w okolicach parku Jakuba Wagi zauważyli dwóch młodych ludzi, pasujących do rysopisu podanego w komunikacie, którzy na widok zbliżającego się radiowozu nagle zaczęli uciekać. Funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg. Już po chwili jeden z nich był w rękach mundurowych. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu. Obok chłopaka porozrzucane były paczki papierosów i butelki z trunkami. Mundurowi zabezpieczyli przy nastolatku łącznie cztery butelki markowego alkoholu i 5 paczek papierosów. W trakcie dalszych czynności okazało się, że 15-latkowie dostali się do sklepu wybijając kamieniem szybę w drzwiach wejściowych. Uciekając rozdzielili się. Młody człowiek trafił do policyjnej izby dziecka w Białymstoku. Drugi z uciekinierów wpadł w ręce mundurowym z Wydziału Kryminalnego kilka godzin później. Teraz obaj nastolatkowie za kradzież z włamaniem będą odpowiadać przed sądem rodzinnym i nieletnich. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę