Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Z fałszywkami na zakupy

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 29-letni mieszkaniec Estonii, który podejrzany jest między innymi o wprowadzanie do obrotu fałszywych banknotów. Mężczyzna fałszywymi banknotami 100 euro próbował płacić na dwóch stacjach paliw pod Łomżą i oraz w jednej na terenie powiatu grajewskiego.

Policjanci z Łomży, którzy po zgłoszeniach od pracowników jednej ze stacji paliw zatrzymali Estończyka podczas przeszukania jego samochodu i bagażu ujawnili i zabezpieczyli między innymi 158 banknotów o nominale 100 euro, wobec których istniało podejrzenie, że są falsyfikatami. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania i wprowadzania do obrotu oraz przechowywania fałszywych pieniędzy. W sobotę Sąd Rejonowy w Łomży zdecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi on w areszcie. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę