Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Uderzyła w drzewo

Kierująca samochodem hyundai zjechała na prawe pobocze, a następnie do rowu i uderzyła w drzewo. 18-latka trafiła do szpitala. Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 15.30 na trasie Mały Płock – Mściwuje na ternie powiatu kolneńskiego.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 18-latka po wyjechaniu z zakrętu,  na prostym odcinku drogi najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i zjechała na prawe pobocze, a następnie do rowu, gdzie uderzyła w drzewo.

Okoliczności tego wypadku szczegółowo wyjaśniają policjanci z komendy w Kolnie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę