Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek w powiecie grajewskim

22-letni mężczyzna zginą gdy prowadzone przez niego auto uderzyło w przydrożne drzewo. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę przed świtem pod Grajewem. Jak wstępnie ustalili policjanci przyczyna wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków jazdy.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 3 nad ranem na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Tama a Woźnawieś. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący peugeotem 307 22-latek na prostym odcinku drogi pomiędzy dwoma zakrętami, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków jazdy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewa. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem 22-letni mieszkaniec Rajgrodu zginął na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę