Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Się ochłodziło

Dziś w ciągu dnia temperatura powietrza w Łomży może wynieść maksymalnie 16°C, ale temperatura odczuwalna będzie o połowę niższa. Na cały piątek synoptycy zapowiadają zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu i wiatr zachodni w porywach do 60 km/h, co sprawi, ze zamiast lata będziemy odczuwać jesień. Niestety podobnie, tylko nieco cieplej, ma być przez kilka kolejnych dni.

Na sobotę synoptycy zapowiadają zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego i miejscami przelotne opady deszczu. Wiatr dalej zachodni, a temperatura maksymalna do 18°C.
W niedzielę ma być o jeden stopień cieplej, ale słońce będą zasłaniały chmury. Niestety na razie nie zapowiada się aby spał z nich większy deszcz.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę