Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Spłonął dom w Wiźnie

Nocą wybuchł pożar drewnianego domu w Wiźnie. Budynek stojący przy głównej ulicy miejscowości był opuszczony i spłonął niemal doszczętnie. Strażakom udało się uratować natomiast drugą drewnianą chałupę stojący po sąsiedzku – w odległości około 4 metrów - której dach zaczynały już obejmować płomienie ognia. Ten budynek jest użytkowany, aczkolwiek w chwili wybuchu pożaru nikogo w nim nie było.

Akcja gaśnicza rozpoczęła się po godzinie 23. Jak mówi bryg. Dionizy Krzyna Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, z ogniem walczyło 7 zastępów straży pożarnej – zawodowej z Łomży i ochotniczej z Wizny i Bożejewa. Cała akcja gaśnicza zakończyła się dopiero około 2.30.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę