Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczna przygoda w lesie

26-letni mężczyzna zaginął na terenie kompleksu leśnego w pobliżu Balik. Wraz z grupą przyjaciół wracał z wypoczynku na Mazurach. Gdy zatrzymali się na postój ten wyszedł z samochodu i poszedł w głąb lasu. Ponieważ długo nie wracał, znajomi zaczęli go szukać, a gdy sami nie dali rady go odnaleźć wezwali pomoc...

26-latek, mieszkaniec Lublina, poszedł w las około godziny 14.00. Zgłoszenie o zaginięciu policjanci odebrali około godziny 15.30. W akcję poszukiwawczą włączyli się także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowogrodu, później również ich koledzy z jednostek OSP z Mątwicy, Miastkowa i Zbójnej.
- Ze względu na fakt, że w pobliżu płynie rzeka Narew, dyżurny łomżyńskiej komendy zdecydował o przemieszczeniu w rejon poszukiwań także policyjnej łodzi motorowej. Do działań skierowany został również funkcjonariusz z psem patrolowo–tropiącym – podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Policjanci i strażacy dokładnie przeczesywali kompleks leśny, patrolowali przebiegające przez las drogi dojazdowe oraz główne ciągi komunikacyjne. Około godziny 20.30 policyjny patrol operacyjny odnalazł 26-latka w pobliżu miejscowości Morgowniki. Zdezorientowany i zagubiony mężczyzna szedł poboczem od strony Dębnik. Jak powiedział szukającym go funkcjonariuszom, stracił orientację i zgubił się, a od momentu zaginięcia maszerował przed siebie szukając drogi powrotnej. Cały i zdrowy wrócił do współtowarzyszy podróży.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę