Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

We władzach PIR-ol

Adam Niebrzydowski, 39-letni rolnik ze wsi Bronaki w gminie Jedwabne, przewodniczący Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Łomży został wybrany wiceprzewodniczącym Podlaskiej Izby Rolniczej. Wybory nowych władz Izby odbyły się wczoraj. Nowym prezesem został dotychczasowy prezes Grzegorz Leszczyński z powiatu siemiatyckiego.

Do zarządu Podlaskiej Izby Rolniczej wybrano także: Piotra Rusieckiego z powiatu augustowskiego, Witolda Grunwalda z powiatu grajewskiego oraz Stanisława Rogalskiego z powiatu monieckiego. Delegatem do Krajowej Rady Izb Rolniczych wybrany został Romuald Gosk z powiatu zambrowskiego.
Warto dodać, że Aleksandra Armo z Wizny, wybrana przez Radę Powiatową Podlaskiej Izby Rolniczej w Łomży na jej delegata do PIR-ol weszła w skład nowej Komisji Rewizyjnej Izby.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę