Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Roboty na drodze Mocarze-Chyliny

Drogowcy rozpoczynają długo wyczekiwany remont fragmentu ciągnącej się wzdłuż Biebrzy drogi powiatowej nr 1966B Wizna – Burzyn – Pluty. Dotychczasowy brukowy odcinek tej drogi od wsi Mocarz przez Brzostowo do wsi Chyliny w gminie Jedwabne zyska asfaltowy dywanik. W związku z pracami kierowców jeżdżących tą drogą czekają utrudnienia.

Jak przekazuje kierownik budowy Marek Golecki od dziś od 30 lipca wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów na tym odcinku włącznie z całkowitym zamknięciem drogi na czas wykonywania przepustów pod koroną drogi, rozbiórki nawierzchni oraz układania nawierzchni bitumicznej. Drogowcy informują iż wprowadzono tymczasową organizację ruchu pozwalającą na ominięcie wyłączonego z ruchu odcinka Mocarze - Chyliny przez objazd miejscowościami Siestrzanki – Nadbory – Biodry.

Prace budowlane na drodze  nr 1966B na zlecenie Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży prowadzi firma Unibep S.A.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę