Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny upadek

46-letni mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń jakich doznał po upadku z dachu. Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się w piątkowe popołudnie podczas wymiany dachu na budynku stodoły w jednym z gospodarstw na terenie gminy Piątnica. Prawdopodobnie pod ciężarem wykonujących prace dwóch mężczyzn pękła jedna z krokwi podtrzymujących dach budynku na którym stali.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że mężczyźni stanęli na dachu przybudówki stojącej przy stodole. Prawdopodobnie pod ich ciężarem pękła jedna z krokwi podtrzymujących dach, w wyniku czego obaj spadli na betonową podłogę. Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala, gdzie jeden z nich, pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.
Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę