Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Wystrzeliła opona

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Opona pękająca w naczepie tira uderzyła w pasażerkę motocykla jadącego w przeciwnym kierunku. Do nietypowego wypadku doszło w sobotę na krajowej 61 pomiędzy Łomżą a Grajewem.

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 19. Z ustaleń wezwanych na miejsce policjantów wynika, że w naczepie ciężarowego mana jadącej od strony Łomży do Grajewa wystrzeliła opona. Fragment opony uderzył w pasażerkę motocykla jadącego w przeciwnym kierunku. W wyniku zdarzenia 35-letnia mieszkanka Warszawy z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Policjanci podają, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

210510110729.png
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę