Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zginęli w „maluchu”

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Na skutek zderzenia fiata 126p z mercedesem dwie starsze osoby podróżujące „maluchem” z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Tam pomimo natychmiast udzielonej pomocy medycznej zmarły.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj około godziny 12:50 na skrzyżowaniu drogi relacji Kowalewszczyzna – Waniewo z drogą Jeńki  - Pszczółczyn w powiecie wysokomazowieckim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 84-letni kierowca fiata jadąc od strony miejscowości Waniewo w kierunku Kowalewszczyzny, wjeżdżając na skrzyżowanie najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 25-letniemu kierowcy mercedesa poruszającemu się od miejscowości Jeńki. W wyniku zderzenia pojazdów poważnie ranny został 84-letni kierowca „malucha” i podróżująca z nim 82-letnia żona. Oboje z licznymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Tam, pomimo wysiłków lekarzy zmarli. Kierujący mercedesem był trzeźwy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę