środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@

To może być najcieplejszy dzień lata

Od trzech dni upały są coraz wyższe. Poniedziałek według prognoz synoptyków ma być pod tym względem rekordowy. Dziś w województwie podlaskim temperatura maksymalna może wynosić od 32°C do 34°C w cieniu. Po południu zapowiadane są przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem, a jutro ma być już chłodniej - maksymalnie do 26°C.

Na dziś synoptycy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW Wydział w Białymstoku zapowiadają zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego.Po południu przelotne opady deszczu, okresami u natężeniu umiarkowanym. Miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów, zwłaszcza podczas burz, lokalnie do 30 mm.
Temperatura maksymalna od 32°C do 34°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, w czasie burz w porywach do 80 km/h.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, początkowo miejscami duże z przelotnymi opadami deszczu oraz lokalnymi burzami. Temperatura minimalna od 12°C do 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. Podczas burz możliwe porywy do 65 km/h.

Jutro w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 22°C na północy do 26°C na południu województwa. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, zachodni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0