Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

To może być najcieplejszy dzień lata

Od trzech dni upały są coraz wyższe. Poniedziałek według prognoz synoptyków ma być pod tym względem rekordowy. Dziś w województwie podlaskim temperatura maksymalna może wynosić od 32°C do 34°C w cieniu. Po południu zapowiadane są przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem, a jutro ma być już chłodniej - maksymalnie do 26°C.

Na dziś synoptycy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW Wydział w Białymstoku zapowiadają zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego.Po południu przelotne opady deszczu, okresami u natężeniu umiarkowanym. Miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów, zwłaszcza podczas burz, lokalnie do 30 mm.
Temperatura maksymalna od 32°C do 34°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, w czasie burz w porywach do 80 km/h.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, początkowo miejscami duże z przelotnymi opadami deszczu oraz lokalnymi burzami. Temperatura minimalna od 12°C do 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. Podczas burz możliwe porywy do 65 km/h.

Jutro w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 22°C na północy do 26°C na południu województwa. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, zachodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę