Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Poszukiwani świadkowie

Główne zdjęcie
Na prostym odcinku drogi osobowy renault z niewiadomych w chwili obecnej przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadący w przeciwną stronę samochód ciężarowy. Do tragicznego wypadku doszło w środę 1 lipca o godz. 15. w połowie drogi pomiędzy Zambrowem a Mężeninem. Na miejscu zginął 47-letni kierowca osobowego renaulta.

Policjanci szukają świadków dwóch wypadków. W pierwszym – w minioną środę pod Zambrowem - osobowe renault scenic wbiło się pod ciężarówkę. W drugim – w poprzednią sobotę na przejściu dla pieszych przy Placu Kościuszki w Łomży potrącona została 82-letnia kobieta.

Pierwszy z wypadków miał miejsce 1 lipca 2015 r. około godziny 15:10 na drodze krajowej nr 8 w rejonie miejscowości Wiśniówek Wertyce. Doszło tu do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym renault, w wyniku którego ma miejscu zginął kierujący osobówką.
Aby ustalić przebieg zdarzenia policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które tego wypadku lub mogą udzielić informacji w tej sprawie. W tym przypadku kontaktować się można osobiście z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie lub telefonicznie dzwonią pod numerem telefonu /86/ 474 19 00, /86/ 474 19 64

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży szukają natomiast świadków potrącenia 82-letniej kobiety do którego w sobotę, 27 czerwca około godziny 10:40 na przejściu dla pieszych przy Placu Kościuszki (obok II LO). W zdarzeniu brała udział kierująca samochodem osobowym marki Skoda Octavia, która jechała ul. Zjazd w kierunku ronda.
Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mogą udzielić informacji w tej sprawie, o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1212 lub /86/ 474 1458, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę