Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nietrzeźwy motocyklista uderzył w drzewo

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

23-letni motocyklista na żwirowej drodze stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, gdzie uderzył w drzewo. Następnie z obrażeniami trafił do szpitala. Mężczyzna był nietrzeźwy – miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj około godziny 1.00 na prostym odcinku żwirowej drogi pomiędzy miejscowościami Cyprki i Kurki w gminie Grajewo miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty. Na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 23-latek kierujący hondą stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu, gdzie uderzył w konary rosnących tam akacji. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna trafił do szpitala. Mundurowi zbadali trzeźwość motocyklisty – okazało się, że miał on ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie. Teraz szczegóły i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają grajewscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę