Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Klimatyzacja ważniejsza niż myślimy

Wystarczy tylko pobieżnie zerknąć na nasze ulice by stwierdzić, że jeździmy coraz lepszymi samochodami. Kierowcy wybierając auto coraz częściej zwracają też uwagę nie tylko na jego osiągi, ale również na kwestie bezpieczeństwa. Standardem stało się zmienianie opon przed zimą czy zapinanie pasów bezpieczeństwa, ale przy tej całej trosce o zdrowie i życie zapomina się często o bardzo ważnej sprawie – klimatyzacji. Zagrzybiona klimatyzacja ma bardzo negatywny wpływ na samopoczucie i zdrowie użytkowników samochodu, tym bardziej, że spędzamy w nim coraz więcej czasu, a alergie są coraz powszechniejsze. Dlatego już teraz warto pomyśleć o jej konserwacji, najlepiej w Ręcznej myjni samochodowej „Aga”, jedynym zakładzie w Łomży oferującym nie tylko chemiczne, ale też parowe czyszczenie instalacji, co daje rewelacyjne efekty; warto też skorzystać z oferowanej przez zakład promocji.

Krzysztof Styła
Krzysztof Styła

Specjaliści nie mają wątpliwości: klimatyzację samochodową należy serwisować przynajmniej raz w roku, chociaż nie brakuje też głosów, że warto robić to częściej, przed sezonem letnim oraz zimowym. Wbrew pozorom nie jest to tylko sztuka dla sztuki czy wyciąganie pieniędzy z kieszeni klientów, bowiem zaniedbana klimatyzacja może stać się przyczyną wielu przykrych dolegliwości czy nawet chorób, a komfort podróżowania autem z zagrzybioną instalacją drastycznie spada.
Dlatego warto oddać swój samochód w ręce fachowców z zakładu „Aga”, firmy z 15-letnim stażem na rynku, którzy zadbają o wszystkie nieodzowne czynności: zmienią filtr kabinowy, który trzeba wymieniać przy każdym przeglądzie klimatyzacji, bo zbiera on wszelkie zanieczyszczenia, oczyszczą tor przepływu powietrza, a przede wszystkim oczyszczą powierzchnię parownika z zarodników grzybów, bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów.
Zakład „Aga” nie ogranicza się przy tym tylko do stosowania chemicznych środków odkażających, ale jako jedyna firma w Łomży, po spuszczeniu ich z instalacji czyści ją ponownie – parą wodną. Zabieg ten nie tylko usuwa z instalacji resztki środków chemicznych pozostałych w niej po pierwszym czyszczeniu, ale też neutralizuje nieprzyjemny zapach przy włączaniu i wyłączaniu klimatyzacji, a przede wszystkim w 100 % zabija wszystkie roztocza, grzyby i bakterie. 
Warto też pomyśleć o wymienianiu przynajmniej raz w roku filtra-osuszacza przeciwpyłkowego, bo papierowy zimą absorbuje wilgoć i szyby samochodu parują wtedy bardzo szybko – najlepiej na węglowy – droższy, ale nie chłonący wilgoci, przepuszczający do wnętrza auta mniej zapachów i wystarczający na dłużej. Koszt filtra i samej wymiany zależy od jego rodzaju i modelu auta, ale w zakładzie „Aga” każdy właściciel samochodu uzyska odpowiednią poradę i satysfakcjonujące go rozwiązanie, bowiem najwyższa jakość usług i zadowolenie klienta to nieodłączne dewizy tej firmy.
Jest też możliwe skorzystanie z samego mycia samochodu, jeśli np. mamy auto bez klimatyzacji i uznamy, że już pora na ten zabieg, a nie mamy zaufania do myjni mechanicznych.
Przy regularnych corocznych przeglądach, a już szczególnie przy połączeniu ich z zabiegiem ozonowania parą wodną w zakładzie „Aga”, nie ma możliwości dopuszczenia do zagrzybienia układu klimatyzacji i można cieszyć się bezproblemowym korzystaniem z niej przez lata.
Dlatego nie warto oszczędzać na zdrowiu swoim i swych bliskich, tym bardziej, że łatwiej zapobiegać niż walczyć z totalnie zagrzybioną instalacją, bo koszty tego są już bardzo wysokie – idące w tysiące złotych, które zaoszczędzimy, umawiając się już dziś na przegląd klimatyzacji w specjalistycznym, dysponującym najnowocześniejszym sprzętem zakładzie „Aga”.

Ręczna myjnia samochodowa „Aga”
Łomża, ul. Sikorskiego 228 – tuż przy Galerii Veneda
Czynna: od poniedziałku do piątku 8:00 -18:00, w soboty 8:00 -15:00
telefon: 513 755 100
myjnia.aga@gmail.com
www.facebook.com


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę