środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Veneda pełna

Po ponad dwóch latach działalności Galeria Veneda ma mieć zajęte wszystkie boksy. Właściciel obiektu - Echo Investment - poinformował o sukcesie rekomercjalizacji. Niebawem pojawią się tu nowe sklepy takich marek jak m.in. Reporter Young, Yes i Ziaja. - Tym sposobem Galeria Veneda została wynajęta w 100 procentach – przekazuje Marcin Szlufik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria Veneda (fot. Echo Investment)
Galeria Veneda (fot. Echo Investment)

Galeria Veneda została otwarta w marcu 2013 roku i – jak podkreśla właściciel -  już po czterech miesiącach działalności zanotowała milion odwiedzin klientów. Obiekt jest zlokalizowany w Łomży, u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Galeria Veneda dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem.
- „Galeria Veneda w ciągu dwóch lat działalności stała się nie tylko najpopularniejszym miejscem zakupów, ale także ulubionym miejscem spotkań - mówi Marcin Szlufik. - Cały czas staramy się uzupełniać ofertę i dostarczać klientom marki oczekiwane na lokalnym rynku.
I niebawem mają się tu pojawić nowe sklepy, które zapełnią dotychczas puste boksy. Sklep Reporter Young będzie miał blisko 60 mkw. i jako pierwszy zaoferuje w Venedzie odzież dla dzieci i młodzieży. Z kolei sklep sieci Yes o powierzchni prawie 50 mkw. będzie pierwszym sklepem tej marki w Łomży i okolicach. Rekomercjalizację obiektu kończy umowa podpisana z firmą Ziaja, dzięki której powstanie lokal o powierzchni ponad 30 mkw.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0