Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Strzeleckie emocje już za nami!

Dnia 25 czerwca 2015r w pełnym słońcu odbył się VI Turniej Strzelecki Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Zawody rozegrane zostały na terenie strzelnicy „Fort” w Piątnicy. Młodzież swoją obecnością wspierali: Ks. bp Tadeusz Bronakowski, który otworzył turniej, Ks. Kanonik Andrzej Godlewski oraz ratownicy z Grupy Ratowniczej Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom „Nadzieja".

W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Dom Dziecka z Białowieży, Dom Dziecka z Supraśla, Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z Zambrowa, Dom Dziecka „Korczakówka” z Ostrołęki oraz gospodarze - wychowankowie  Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej z Łomży.
Zawody rozegrano w konkurencji: strzelanie z pistoletu sportowego z podziałem na rywalizację drużynową i na rywalizację dziewcząt i chłopców. Szczególnie dużo emocji przyniosła rywalizacja chłopców, w której to nasz wychowanek Patryk zdobył pierwsze miejsce. Pięcioosobowa drużyna z Łomży „wystrzelała"  III miejsce.
Na koniec imprezy wręczono  nagrody  dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży  Krzysztof Jankowski wręczył okolicznościowe puchary, statuetki i dyplomy. Było ciekawie, sportowo i smacznie! Turniej został zorganizowany pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomża.


Opracowała: Izabela Zakrzewska – pedagog


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę