Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Umocnieni Duchem Świętym

Dnia 31 maja 2015 roku o godzinie 18.00 w Kościele p.w. Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży, ul. Krzywe Koło 3 młodzież z naszej placówki przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania.

Wychowankowie bardzo solidnie przygotowywali się do tej szczególnej uroczystości, gdyż Bierzmowanie jest kolejnym spośród sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Przyjęcie tego sakramentu jest konieczne jako dopełnienie łaski chrztu. 
Do Bierzmowania w tym roku przystąpiło 13 wychowanków. Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej młodzież przyjęła z rąk Ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego.      Uroczystość przebiegała w podniosłym nastroju. Wychowankowie placówki w skupieniu uczestniczyli we Mszy Świętej słuchając pięknego i pouczającego kazania.  Wszyscy byli świadomi, że przez sakrament bierzmowania jeszcze ściślej wiążą się z Kościołem, otrzymują szczególną moc Ducha Świętego i w ten sposób jeszcze mocniej zobowiązani są, jako prawdziwi świadkowie Chrystusa, do szerzenia wiary słowem i uczynkiem oraz do bronienia jej.


Opracowała: Izabela Zakrzewska - pedagog


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę