Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek na DK 8. Droga w okolicach Zambrowa zablokowana

W miejscowości Gosie Małe na trasie Zambrów - Jeżewo doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca skody prawdopodobnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z dostawczym mercedesem. Zginął kierowca samochodu osobowego.

Droga w okolicach Zambrowa jest zablokowana. Tworzą się ogromne korki. Policja kieruje na objazdy, od strony Warszawy: Ostrów Mazowiecka - Łomża - Jeżewo - Białystok, w drugą stronę w odwrotnej kolejności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę