poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@

Ci to mają oko...

Dobrym okiem i pewną ręką popisali się dziś w Białymstoku komendant policji z Łomży, starosta zambrowski, oraz samorządowo-policyjny zespół z Grajewa. To oni wygrali – w trzech różnych klasyfikacjach - Zawody Strzeleckie o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

podinsp. Jacek Adamski – Komendant Miejski Policji w Łomży odbiera puchar za zajęcie pierwszego miejsce wśród komendantów. (fot. KWP Białystok)
podinsp. Jacek Adamski – Komendant Miejski Policji w Łomży odbiera puchar za zajęcie pierwszego miejsce wśród komendantów. (fot. KWP Białystok)

Jak przekazują policjanci zawody miały na celu popularyzację i doskonalenie strzelectwa sportowego, a do udziały w nich zaproszeni zostali przedstawiciele władz państwowych i samorządowych województwa podlaskiego, kierownictwo komendy wojewódzkiej oraz komendanci powiatowi i miejscy. Strzelanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, ale rywalizacja była zacięta a uczestniczy najwyraźniej nie zwracali uwagi na obowiązujące podległości służbowe czy zależności... choć wśród strzelców był i komendant wojewódzki nadinsp. Sławomir Mierzwa czy wojewoda  Andrzej Meyer.
W klasyfikacji indywidualnej wśród komendantów wygrał  podinsp. Jacek Adamski – Komendant Miejski Policji w Łomży. Wśród samorządowców indywidualnie najlepiej strzelał Robert Maciej Rosiak – starosta zambrowski, a w klasyfikacji drużynowej I miejsce zajął zespół z Grajewa w składzie: Jarosław Augustowski - starosta grajewski, Dariusz Latarowski – burmistrz Grajewa i mł. insp. Krzysztof Budziński – Komendant Powiatowy Policji w Grajewie. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0