Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ci to mają oko...

Główne zdjęcie
podinsp. Jacek Adamski – Komendant Miejski Policji w Łomży odbiera puchar za zajęcie pierwszego miejsce wśród komendantów. (fot. KWP Białystok)

Dobrym okiem i pewną ręką popisali się dziś w Białymstoku komendant policji z Łomży, starosta zambrowski, oraz samorządowo-policyjny zespół z Grajewa. To oni wygrali – w trzech różnych klasyfikacjach - Zawody Strzeleckie o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Jak przekazują policjanci zawody miały na celu popularyzację i doskonalenie strzelectwa sportowego, a do udziały w nich zaproszeni zostali przedstawiciele władz państwowych i samorządowych województwa podlaskiego, kierownictwo komendy wojewódzkiej oraz komendanci powiatowi i miejscy. Strzelanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, ale rywalizacja była zacięta a uczestniczy najwyraźniej nie zwracali uwagi na obowiązujące podległości służbowe czy zależności... choć wśród strzelców był i komendant wojewódzki nadinsp. Sławomir Mierzwa czy wojewoda  Andrzej Meyer.
W klasyfikacji indywidualnej wśród komendantów wygrał  podinsp. Jacek Adamski – Komendant Miejski Policji w Łomży. Wśród samorządowców indywidualnie najlepiej strzelał Robert Maciej Rosiak – starosta zambrowski, a w klasyfikacji drużynowej I miejsce zajął zespół z Grajewa w składzie: Jarosław Augustowski - starosta grajewski, Dariusz Latarowski – burmistrz Grajewa i mł. insp. Krzysztof Budziński – Komendant Powiatowy Policji w Grajewie. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę