Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

18–letni topielec z Rajgrodu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Od wczoraj policjanci wspólnie ze strażakami, rodziną i mieszkańcami miasta szukali zaginionego 18–latka z Rajgrodu. Zaginięcie młodego człowieka wczoraj zgłosiła jego matka po tym jak chłopak od soboty nie wrócił do domu i nie było z nim żadnego kontaktu. Dzisiaj rano wyłowiono z Jeziora Rajgrodzkiego ciało zaginionego.

Młodego mężczyznę ostatni raz widziano w sobotni wieczór, gdy w grupie młodych mężczyzn przebywał nad brzegiem jeziora. Tam też w poniedziałek znaleziono jego buty i telefon komórkowy. Zaginionego 18-latka poszukiwali policjanci, strażacy, rodzina i mieszkańcy Rajgrodu. Poszukiwania prowadzono także w wodach jeziora. Ta akcja poszukiwawcza prowadzona była z wykorzystaniem specjalistycznego robota do prac podwodnych i przy jego pomocy dziś zlokalizowano ciało chłopaka. Było na głębokości około 3,5 metra i w odległości ok. 15 od brzegu jeziora. Jak przekazuje oficer prasowy grajewskiej policji, po wydobyciu ciała przez nurków, zwłoki zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku, gdzie zostanie ustalone, co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają też policjacni.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę