Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Za szybko na zakręcie

Nadmierna prędkość była najprawdopodobniej przyczyną dachowania renault trafic na drodze pomiędzy Jedwabnem a Przytułami. W wyniku wypadku kierowca trafił do szpitala. Do wypadku doszło przed godziną 14., ale jeszcze są utrudnienia w ruchu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości i wyjeżdżając z łuku drogi złapał pobocza, po czym stracił panowanie nad samochodem, który dachował.
Jak podają policjanci samochód w dalszym ciągu leży na dachu blokując połowę jezdni, a na drugiej połowie rozlane są płyny dlatego wyznaczono objazdy.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę