Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pechowy myśliwy

Główne zdjęcie
Z tej broni postrzelił się 57-letni myśliwy (fot. KWP Białystok)

57-letni mężczyzna trafił do szpitala z ranami postrzałowymi stopy i brzucha. Jak podaje policja mężczyzna postrzelił się podczas polowania, w trakcie którego pechowo broń wypadła mu z rąk...

Jak podaje policja w sobotę, około godziny 23.00 dyżurny wysokomazowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o postrzeleniu mężczyzny. Skierowany na miejsce policyjny patrol, wstępnie ustalił, że do 57-latek polował na leśną zwierzynę. W pewnym momencie, gdy zauważył zwierzę, odbezpieczył sztucer i zamierzał oddać strzał w jego kierunku. Jednak w trakcie tych czynności pechowo broń wypadła mu z ręki, kolba uderzyła o podłoże i doszło do niekontrolowanego wystrzału, a pocisk ranił go w stopę i brzuch.

Policja podaje, że okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku będą jeszcze szczegółowo wyjaśniane. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę