Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

O krok od tragedii, 3-letnia dziewczynka wpadła do stawu

3–letnie dziecko wpadło do stawu w jednej z miejscowości w powiecie grajewskim. Dziewczynka razem z braćmi w wieku 7 i 9 lat bawiła się przy stawie służącym do pojenia zwierząt. Dziecko uratował ojciec. Teraz jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj, tuż przed godziną 15.00 dyżurny grajewskiej komendy Policji został powiadomiony przez dyspozytora Pogotowia Ratunkowego o tym, że w jednej z grajewskich miejscowości 3-letnia dziewczynka wpadła do stawu. Na miejsce natychmiast pojechała karetka pogotowia oraz patrol Policji. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 3–latka wraz z braćmi w wieku 7 i 9 lat bawiła się na podwórku. Dzieci bez wiedzy rodziców poszły nad staw znajdujący się w niedalekiej odległości od posesji. Dziewczynka najprawdopodobniej zsunęła się ze skarpy i wpadła do stawu. Rodziców zaalarmowali jej bracia. Ojciec dziecka wskoczył do wody i wyciągnął córkę. Dziecko nie dawało oznak życia. Mężczyzna natychmiast przystąpił do reanimacji a matka wezwała Pogotowie Ratunkowe. Na szczęście udało się uratować 3-latkę. Trafiła ona na odział dziecięcy jednego ze szpitali. Trwa ustalanie przyczyn tego zdarzenia.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę