Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szepietowo Najpiękniejsze podlaskie krowy (d)ocenione

Sześć championatów i dwa superchampionaty zdobyły na 22. Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych krowy z gospodarstwa Stanisława Żochowskiego ze wsi Kamińskie Wiktory.

Tytuły championa otrzymały krowy z nagradzanych już wcześniej linii Dora i Cordelmary, natomiast wszystkie cztery championki w kategorii jałówek trafiły do zwierząt z linii Veela.

Pozostałe tytuły championa trafiły do gospodarstw Andrzeja Kruszewskiego z Tłoczewa (krowa Fela 7), Adama Tworkowskiego z Brzózek Starych (jałówka czerwono-biała Francja) i Stanisława Falkowskiego z Filipów (krowa białogrzbieta Żenia).

Komisja oceniająca bydło mleczne przyznała także w poszczególnych rasach i kategoriach szesnaście wicechampionatów - najwięcej, bo aż cztery otrzymał za swoje krowy Adam Pietruszyński, właściciel gospodarstw w Lachowie i w Stradunach.
Swoje komisje miały także konie ras zimnokrwistych, owiec, drobiu ozdobnego i królików, których obejrzeć można ponad 500 w kilkudziesięciu rasach. 

W tym roku z powodu ASF na wystawie w Szepietowie nie wystawiano trzody chlewnej.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę