Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szepietowo Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Kilkuset wystawców krajowych i zagranicznych prezentuje w sobotę i niedzielę (27. i 28.06.) ponad 1000 swoich zwierząt na Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. To już 22. edycja imprezy, która z czasem zyskała rangę jednej z największych tego typu w Polsce. Podczas wystawy króluje oczywiście bydło mleczne - ponad 200 krów i jałowic, ale swoje zwierzęta wystawiają i poddają ocenie także hodowcy bydła ras mięsnych, koni, owiec, drobiu i królików. Łącznie to ponad tysiąc zwierząt, najlepszych przedstawicieli swoich ras.

Na towarzyszącej tej imprezie III Ogólnopolskiej Wystawie Królików Rasowych. 70 hodowców z Polski i dwóch z Litwy wystawi ponad pół tysiąca zwierząt w 48 rasach.

Korzystając z wystawy swoją ofertę przedstawią w Szepietowie także producenci maszyn rolniczych, wyposażenia budynków inwentarskich, urządzeń udojowych oraz firmy paszowe, nawozowe, finansowe i doradcze a także instytucje obsługujące rolnictwo. W sumie swoją ofertę zaprezentuje ponad 400 wystawców.

Wystawa w Szepietowie jest czynna od 8:00 do 16:00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę