Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zero tolerancji dla pijanych kierowców

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ponad 2,3 promila alkoholu miła w sobie 35-letni mężczyzna jadący zygzakiem drogą z Łomży w kierunku Mężenina. Niebezpieczną jazdę pijanemu kierowcę audi uniemożliwił kierowca innego samochodu, który wezwał policję i zablokował go, gdy ten zjechał w pobliską leśną drogę.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 12.00. Mieszkaniec powiatu sokólskiego jechał drogą Łomża – Mężenin, gdy w pewnym momencie zauważył, że poruszający się przed kierowca audi jedzie całą szerokością jezdni, nie zważając przy tym na innych uczestników ruchu drogowego. Zaniepokojony kierowca zadzwonił na policję informując o zdarzeniu i o tym, że zachowanie kierowcy audi wskazuje, że mężczyzna może znajdować się pod silnym wpływem alkoholu. Niedługo po tym telefonie kierowca audi zjechał w pobliską leśną drogę. Wtedy – jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie - zaniepokojony mieszkaniec powiatu sokólskiego ruszył za nim i zatrzymał się uniemożliwiając kierowcy audi dalszą jazdę. Gdy na miejsce przyjechali policjanci  i sprawdzili stan trzeźwości kierowcy audi - jak się okazało 35-letniego mieszkańca gminy Rutki – wyszło na jaw, że miał on ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę