Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Sprzedawali podróbki

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci z Łomży zatrzymali dwóch obywateli Włoch w wieku 49 i 52 lata podejrzanych o oszustwo i wprowadzanie do obrotu podrobionych elektronarzędzi. W samochodzie, którym jechali obaj mężczyźni, funkcjonariusze znaleźli podrobione narzędzia. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty.

Łomżyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w wyniku intensywnej pracy zatrzymali wczoraj do kontroli nissana, którym poruszało się dwóch obywateli Włoch w wieku 49 i 52 lata. Jak wynikało ze wstępnych informacji posiadanych przez funkcjonariuszy, mężczyźni przedstawiając się za przedstawicieli jednej ze znanych na rynku firm, oferowali do sprzedaży podrobione elektronarzędzia. Jeden z mieszkańców Łomży, 43-latek, kupił od nich piłę motorową, agregat prądotwórczy i spawarkę za łączną kwotę 2 tysięcy złotych. Okazało się, że były to podróbki. W pojeździe, którym podróżowali podejrzani, mundurowi ujawnili kolejne narzędzia z podrobionymi znakami towarowymi. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszeli zarzuty oszustwa i wprowadzania do obrotu podrobionych towarów. Trwają czynności zmierzające do ustalenia strat. Policjanci nie wykluczają, że w tej sprawie może być więcej osób poszkodowanych.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę